Vydání Best of v ČR

7. prosince 2010 v 20:10 | Goofy
Již na Bontonlandu se objevili informace k "Best Of..." albům, co se České republiky týče. Od 13.12.2010 bude v Česku možné si sehnat a zakoupit všechny tři možné verze, které se dají sehnat. Buď si můžete vybrat z anglické, německé nebo Deluxe verze kde jsou oboje verze + DVD!

***

Tokio Hotel budou za pár dní poprvé rekapitulovat! Žádné německé skupině nebyla v posledních letech věnována taková pozornost jako kapele Tokio Hotel! Již od prvního singlu byla kolem nich opravdová hysterie, která byla médii srovnávána k mánii kolem The Beatles, a doposud každý jejich vydaný singl zabodoval na špicích předních světových hitparád. Dost důvodů nato, aby se kapela Tokio Hotel po pěti letech své velmi úspěšné kariéry konečně ohlédla zpět. Již 13. prosince nastanou ty pravé vánoce pro všechny její fanoušky. Tokio Hotel totiž vydají své první "Best Of". Šestnáct obrovských hitů, mezi kterými nechybí "Durch den Monsun", "Schrei", "Rette mich", "Spring nicht" nebo "Automatisch" budou doplněny o dvě naprosté novinky. Tou první bude skladba "Mädchen aus dem All" z roku 2003, která je zároveň úplně první písní, kterou Tokio Hotel natočili v profesionálním studiu. Druhým bonusem je píseň "Hurricanes and Suns", která byla natočena v minulém roce, ale fanouškům je servírována až nyní…
Vzhledem k tomu, že Tokio Hotel slaví úspěchy po celém světě, již od jejich prvních úspěchů vychází jejich desky jak v německé, tak i v anglické verzi. Obdobně tomu bude i v případě této výběrové desky. K dostání tedy bude "Best Of" jak s podtitulem German album, tak i English album. Pravý fanoušek Tokio Hotel ale jistě musí vlastnit obě verze, k čemuž bude sloužit speciální limitovaná deluxe verze. Ta totiž bude obsahovat oba dva nosiče a bude navíc obohacena o rozsáhlé DVD. Na něm se můžeme těšit celkem na osmnáct videoklipů, které Tokio Hotel v minulosti natočili a navíc i na šest speciálních "making of" k vybraným videoklipům.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama