Tokio Hotel: Milostné překvapení! Odkdy má Gustav přítelkyni?

5. prosince 2010 v 21:09 | Goofy
Jak dneska čteme, Tokio Hotel se chtějí přestěhovat do Ameriky. Ale tohle stěhování do paparazzi-hlavního města se týká jenom poloviny kapely. Zatímco Bill a Tom jdou do USA, Georg a Gustav zůstávají v Německu. Je velmi podivné, že tam pracují s jejich manažerem na novém albu a to bez fyzické přítomnosti jejich kolegů. Nicméně žijeme ve 21. století a konec konců existuje internet, video-konference atd. Georg a Gustav by tak nemuseli cestovat do Los Angeles, aby tam nahráli jejich nástroje.
Prostě nahrát na kazetu a poslat poštou, říká mediální expert Pottaschalk. Georg má samozřejmě dobrý důvod v Německu zůstat, protože už tu má delší dobu přítelkyni. To jsme už věděli, ale tato situace je stejné také u Gustava. Údajně také zůstane v Německu, protože má přítelkyni. Cože? Kdy se to stalo? Pottschalk o tom nic neví! Toto milostné utkání je naprosté překvapení, protože zatímco hodně obletovaná Tokio Hotel dvojčata oplakávají jejich samotu, jejich o něco tišší kolegové našli štěstí.
Tady zase platí přísloví "Tichá voda břehy mele." A podle toho musel být Tom Kaulitz pěkně povrchní. Co bylo znovu viagra-drama? Oh, Pottschalk si myslí, že to Tom nebere vážně a musí si nejdřív zvyknout na to, že polovina kapely je už zadaná…


goofyinblog-gustav-schafer.blog.cz(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // http://www.promipranger.de
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 crazy-hippo crazy-hippo | Web | 5. prosince 2010 v 21:12 | Reagovat

krásnej blog cool hezu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama