Srpen 2010

Děěěěkuji moc mojí kamarádce Verušce =o*

11. srpna 2010 v 21:47 | Goofy
Jak vidíte mám nový design,za který vděčím své kamarádce Verunce Greendě,která si našla pro mě ten čas a udělala mi tenhle krásný vzhled,děkuji ti =o*VerunkoMohlo to být jinak...!3.díl

8. srpna 2010 v 23:15 | Goofy |  FanFiction
Moc se omlouvám,ale tenhle je poněkud kratší ,ale slibuji že ten 4.díl bude aspoň trojnásobně delší :-D:)Přeji příjemné čtení:)

Druhý den ráno jsem se vzbudila podezřele brzo.Ne sama,ale něčí sms zpráva mě přinutila."Éééj psát někomu smsku v tuhle nekřesťanskou hodinu…",začnu klít než si přečtu od koho je.Stojí v ní:"Ahoj promiň,že Tě budím,chtěl jsem Ti říct,že na Tebe stále myslím,nemohli bychom se sejít?Michal"MICHAL!!"Samozřejmě,že bychom nemohli!Ty se mi ještě opovažuješ psát?Jdi do háje,kde jsi vůbec vzal moje číslo?!",to už mám opravdu nervy na dranc."Víš,že já si Tě najdu všude",odpověděl."No jistě,nech mě být,nenávidím Tě a s tím se smiř!",odpálkovala jsem ho."Teď abych zase kupovala novou simku",zakleju.Zlomila jsem ji a hodila do koše.Po chvilce jsem si uvědomila,co jsem udělala."Néééé,neopsala jsem si Gustavovo číslo!DOPRDELE!"Okamžitě jsem se oblékla a vyletěla na ulici."Kde bych ho mohla najít?",řeknu si ztrhaně.Pak si uvědomím,že je to pěkná hloupost."Hledat jednoho člověka ve velkém městě,hm asi si dost věřím",sklesnu.Vydala jsem se směrem k nejbližší kavárně.Sedla jsem si k oknu a pozorovala jsem ranní východ slunce.Najednou se mi někdo postavil do výhledu.Mé dosud přimhouřené oči se dokořán otevřely a já mohla spatřit znovu jeho andělskou tvář.Směle se pousmíval a já na něj jen zírala s otevřenými ústy.Asi jsem musela vypadat komicky,protože se uchechtl.On je to zřejmě vážně anděl.

Mohlo to být jinak...!

7. srpna 2010 v 23:24 | Goofy |  FanFiction
Takže jak začít...moc lidí mi sem nechodí,vím,že tenhle blog není nic moc,ale ráda bych,kdyby jste při každé návštěvě aspoň někdo hodil nějaký komentář,třeba i nějakou připomíku,budu moc ráda,semhle Vám dávám druhý díl Mohlo to být jinak...! a doufám že tentokrát mi to někdo okomentuje,tak jako Katushka :)děkuji

(pro celý díl rozklikněte celý článek)

Mohlo to být jinak…! 2.Díl

Narozeninová přání pro Gustava!

2. srpna 2010 v 22:48 | Goofy

Ahoj všichni,
jak jistě víte, tak nejenom dvojčata mají v září svoje narozeniny, ale taky náš oblíbený bubeník...Gustav! Abysme mu ukázali nějakou tu lásku fanoušků z celého světa, tak chceme všechny Tokio Hotel fanoušky, aby se zúčastnili naší akce "Narozeninová přání pro Gustava"
Nechceme poslat 150000 narozeninových přání Gustavovi (protože to je nemožné), ale rádi bychom vytvořili narozeninovou knihu pro jeho speciální den.
Nápad je takový, že bude jedna osoba za každou zemi, aby poslala narozeninové přání v rodném jazyce z jejich země. Jenom jedna osoba za zemi?? Ano!!
Takže budeme potřebovat dobrovolníka z každé země, aby nám pomohl.
Další částí téhle akce je, že nám pošlete email s vašim celým jménem a příjmením a zemí odkud jste...nic jiného není potřeba.
Dáme dohromady všechna jména ze zemí a vytvoříme speciální stránku pro každou zemi. Všichni fanoušci, kteří nám pošlou jméno a zemi budou přidáni na list fanoušky z těch svých zemí.
Stránka bude vytvořena z narozeninového přání (pohlednice), kterou nám pošlete a všechna jména budou na té stránce. Takže každá země bude mít vlastní stránku. Pokud tam bude málo fanoušků v zemi, tak možná rozdělíme jednu stránku na dvě sekce nebo více. Takže čím více lidí se přihlásí, tím větší šance na celou vaši stránku!!
Druhý týden v srpnu (po 10.srpnu) začneme vytvářet stránky. Ty budou taky jiné a budou mít vlajku zemí a narozeninové přání v podobě pohlednice v rodném jazyce té země.
Potom se budeme co nejvíce snažit, abychom tu knihu odnesli osobně do Universal, pokud se nám to nepovede, tka to pošleme do Universal a ujistíme se, že to obdrží a doufejme, že to předají do rukou Gustavovi.
Samozřejmě, že bychom rádi tu knihu předali Gustavovi osobně, ale šance, že se to stane jsou opravdu, opravdu malé...bohužel.

Takže pro přihlášení do této akce, prosím pošlete nám email s následujícími informacemi:
Jméno a příjmení a vaše země (do emailu)
Gustav's birthday ( do předmětu emailu)

Jestli chcete být osoba, která se hlásí na to, aby nám poslala pohlednici z vaší země, tak prosím dejte do předmětu emailu "Volunteer" a vaši zemi. Do emailu napište už jenom vaše plné jméno. Spojíme se s vámi. Budeme potřebovat jenom jednoho dobrovolníka za každou zemi, takže šance, že nebudete vybráni tu také jsou, ale stále budete na stránce s pohlednicí, samozřejmě!
Tohle je jenom malá akce, aby se ukázalo Gustavovi, kolik má fanoušků po celém světě!

Jestli máte nějaké otázky nebo se chcete zúčastnit, tak emailová adresa, která se používá na tuto akci je:

Taky nás můžete nalézt na Twitter:

Doufáme, že se zúčastní hodně lidí naší akce, aby udělali Gustavovi 22.narozeniny speciální!

Uzavíračka na akci s narozeninovými pohlednicemi je 10.srpna, protože potřebujeme čas na vytvoření alba...

Děkujeme za přečtení a doufáme, že od vás něco uslyšíme!

Zdraví,
Niqua

(prosíme šiřte tohle slovo aby tady bylo hodně fanoušků, kteří se zúčastní!)
Fotečky,které jsem(překvapivě) ještě neviděla!

2. srpna 2010 v 22:24 | Goofy |  Fotečky Gustíka
Opravdu moc krásné fotečky,ostatně jako vždy:)
Hustéé háro :-D:)(Lidi je to Gusťa???Jestli ne tak opravdu neuvěřitelná podoba!!!)


A naposledy Bobánek z blízka<3:)